0 ks € 0
bungee-jumping-24-566540c1c5340.jpg

Bungee jumping

Počet osôb: 1

Lokalita: Bratislavský kraj

Doba trvania: 60 minút

Sezóna: apríl - október

Minimálny vek: do 18 rokov s písomným súhlasom zákonného zástupcu

  • Bungee jumping pre 1 osôbu

    € 69,00
Jeden z najznámejších adrenalínových športov vôbec. Bungee sa skáče z veže skokanského mostíka na Štrbskom plese a zo žeriavu v Českej republike (zoskok zo žeriavu - 60 metrov). Je to prekvapujúce, ale tento šport je navzdory svojej zdanlivej riskantnosti veľmi bezpečný. 

Po krátkom zoznámení s bungee jumping prebieha príprava na samotný zoskok, kde bude všetko detailne vysvetlené a pripravené. Potom už nasleduje okamih samotného skoku. 5, 4, 3, 2, 1 - JUMP! Bungee jumping sa skáče zo žeriavu podľa vypísaných termínov. 


Zoskoky môžu vykonávať dospelí aj deti od 15 rokov. Deti do 18 rokov iba so súhlasom rodičov. Minimálna výška je stanovená 120 cm, minimálna váha 40 kg. Zoskok je obmedzený váhou, kedy váha účastníka nesmie prekročiť 160 kg.

Bungee jumping nemožno uskutočniť pri hustom daždi alebo nárazovom vetre.

U bungee jumpingu zo žeriavu je to približne 1 až 2 hodiny. 
Na bungee jumping odporúčame priliehavejší športový odev. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou, väčšie šperky, predovšetkým náušnice, sa odporúčajú odložiť.


Počet účastníků

Bungee jumping je určený pre jednu osobu. Na mieste je možné si zakúpiť skoky aj pre ďalšieho uchádzača. Počítajte však s vyššou cenou.

Diváci

Diváci pri bungee jumpingu sú vítaní, môžu povzbudzovať, filmovať i fotografovať.

Rezervace termínu 

Minimálne 1 mesiac vopred. Termíny zoskokov určuje prevádzkovateľ. Storno rezervácie termínu je možné najneskôr mesiac pred termínom.

Platnosť poukazu 12 mesiacov