0 ks € 0
paintball-32-56657e71ca639.jpg

Paintball

Počet osôb: 8

Lokalita: Bratislavský kraj

Doba trvania: 2 hodiny

Sezóna: celoročne

Minimálny vek: do 18 rokov s písomným súhlasom zákonného zástupcu

  • Paintball 8 osôb

    € 120,00
  • Paintball 10 osôb

    € 150,00
Zažite pravé adrenalínové vzrušenie a cíťte sa ako hrdinovia. Či už s kolegami z práce alebo s partiou kamarátov chcete aktívne tráviť voľný čas, tak paintball je pre Vás jasná voľba! V priebehu hry sa musíte maximálne koncentrovať a nasledovať zvolenú taktiku, maximálne sa spoľahnúť na svojich spoluhráčov a zároveň im dokázať „kryť chrbát“.

Paintball je šport, ktorého podstatou je boj tímov proti sebe pomocou zbraní s cieľom zasiahnuť súpera projektilom naplneným farbou. Ako zbrane sú používané tzv. značkovače poháňané CO2, alebo stlačeným vzduchom.

Každý hráč má k dispozícii kompletnú paintballovú výstroj, vrátane overalu, chráničov na ruky, kolená, krk a paintballovú ochrannú masku s rozlišovacou farbou. K dispozícii má zbraň, ktorá je podobná reálnym zbraniam, čo značne odlišuje klasický paintball od military paintballu práve svojou reálnosťou a autentickosťou. K dispozícii je ihrisko rozmerov 110x70 metrov, ktorého súčasťou je les, zákopy, 60 rôznych objektov, malé búdky, skrýše, posedy pre ostreľovčov a ochranné siete pre divákov a hráčov. 

Munícia: 100, resp. 200 guličiek / osoba


Osoby do 18 rokov len s doprovodom zákonného zástupcu, alebo s písomným súhlasom zákonného zástupcu.

Odporúčame pohodlné oblečenie pod kombinézu. Bude Vám zapožičaná kombinéza, helma, okuliare, poprípade aj rukavice.

Diváci môžu byť prítomní, alebo sa účastniť. 

Rezervácia termínu

Doporučujeme aspoň 14 dní vopred.


Platnosť poukazu 12 mesiacov.