0 ks € 0
simulator-volneho-padu-31-5665454a2ed71.jpg

Simulátor voľného pádu

Počet osôb: 1

Lokalita: Žilinský kraj

Doba trvania: 2 minúty

Sezóna: celoročne

Minimálny vek: do 18 rokov s písomným súhlasom zákonného zástupcu

  • Lietanie vo veternom tuneli

    € 39,00
Vhodný pre mužov, ženy aj deti už od 5 rokov. Osoby mladšie 18tich rokov potrebujú súhlas jedného z rodičov alebo zákonných zástupcov. 

Lietanie vo veternom tuneli sa radí medzi adrenalínové zážitky a je určený všetkým, ktorí chcú zažiť pocit z letu a voľného pádu, bez toho aby mali s lietaním predchádzajúce skúsenosti. V letovej komore o priemere 4,3 m prúdi vzduch od 200 – 270 km/hod. Simulátor voľného pádu je veľmi podobný zážitku zo skutočného voľného pádu, napr. pri zoskokoch z lietadla, s tým rozdielom, že je prevádzaný vo vnútri budovy, v relatívne malých výškach a pod stálym dohľadom skúsených profesionálov, čím sa stáva úplne bezpečným a zvládne ho aj začiatočník.

Pred samotným letom dostanete podrobnú inštruktáž od kvalifikovaných inštruktorov. Bude Vám požičané ochranné vybavenie, teda kombinéza, helma, okuliare, poprípade rukavice. Po tejto inštruktáži sa odoberiete k letovej komore. Táto komora je uzavretá, takže nehrozí vypadnutie z prúdu vzduchu a po celú dobu ste pod dohľadom skúseného inštruktora. V krátkom čase sa naučíte ovládať svoje telo vo veternom prúde a využívať 3D možnosti pohybu. Po skončení letu Vám bude pustený záznam celého letu, na ktorý sa môžete pozerať a s inštruktorom urobiť jeho rozbor.

Rezervácia termínu

Aspoň 14 dní vopred.

Odporúčame pohodlné oblečenie pod kombinézu a šnurovacie topánky. Bude Vám zapožičaná kombinéza, helma, okuliare, poprípade aj rukavice.

Diváci môžu byť prítomní, môžu fotografovať a filmovať.

Podmienky

Nie je vhodné pre tehotné ženy, osoby s poruchou krvného obehu a srdca, osoby s problémami chrbta, platničkami a iným zranením. Nutná dobrá fyzická kondícia.

Mali by ste vedieť

Každý pred akciou podpisuje prehlásenie letca, aby potvrdil, že bol oboznámený s bezpečnosťou v tuneli a celej aréne.Tunel je vybavený záznamovým systémom, ktorý umožňuje získať záznam z vášho letu ako spomienku na tento nevšedný zážitok.