0 ks € 0
jazda-na-trojkolke-brp-20-565ed9ee4b2f7.jpg

Jazda na trojkolke BRP

Počet osôb: 1

Lokalita: Trenčínský kraj

Doba trvania: 20 minút

Sezóna: apríl - október

Minimálny vek: od 18 rokov

  • Šprint po letisku 2 x 2 km

    € 29,00
  • 20 min jazda v premávke

    € 59,00
Netradičnú trojkolku, od známeho výrobcu snežných skútrov (SKI DOO) a vodných skútrov a člnov (SEA DOO), je vzácnosť niekde vidieť, nieto ju ešte riadiť. Teraz ju má možnosť vyskúšať každý motorkár!

BRP CAN-AM SPYDER RS

Parametre

Zrýchlenie 0-100 km/h:4,5 s
Maximálna rýchlosť:190 km/h
Motor:V2 1,0 L
Výkon:106 k
Krútiaci moment:104 Nm

Jazda

Jedna jazda trvá 20 minút, zakúpením viac kusov sa čas navyšuje. Náš inštruktor Vám vysvetlí ovládanie a je prítomný na sedadle spolujazdca počas celej jazdy. Šoférujete sami. Dalšie osoby sa jazdy nemôžu zúčastniť. Počas jazdy ste povinní rešpektovať pokyny inštruktora, v opačnom prípade môže jazdu bez náhrady predčasne ukončiť. Ak nemáte platný vodičský preukaz, alebo nechcete šoférovať, za volant si sadne inštruktor a Vy si môžete užívať jazdu zo sedadla spolujazdca.

Trasa

Jazdí sa v okolí Trenčína po bežných cestách, diaľnici (iba v prípade zakúpenia viac ako 20 minút jazdy), súčasťou jazdy je prejazd po letiskovej dráhe (tam a späť), kde kde máte možnosť vyskúšať si zrýchlenie a maximálnu rýchlosť! Prípadné pokuty si hradíte sami.

Platnosť poukazu 12 mesiacovRezevácia

Termín jazdy je nutné si vopred rezervovať telefonicky. Jazdy prebiehajú iba v rezervovaných časoch.

Príchod

Doporučujeme dostaviť sa na miesto štaru jazdy s predstihom 30 minút. Ak sa nedostavíte včas, jazda Vám prepadne bez náhrady. Samozrejme nesmiete byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok.

Pred jazdou

Musíte mať u seba platný občiansky preukaz, vodičský preukaz a kód kupónu, ktorý ste obdržali emailom po zakúpení jazdy. Neskladáte žiadnu kauciu, na mieste podpíšete iba zmluvu o prenájme vozidla, kde sa zaväzujete k spoluúčasti v prípade nehody.