0 ks € 0
pilotom-na-skusku-43-56c71375552bc.jpg

Pilotom na skúšku

Počet osôb: 1

Doba trvania: 20 minút

Sezóna: apríl - august

Minimálny vek: od 15 rokov

  • 20 min vyhliadkový let "PILOTOM NA SKÚŠKU"

    € 69,00
  • 40 min vyhliadkový let "Pilotom na skúšku"

    € 119,00
Ideálny darček pre všetkých, ktorý chcú využiť jedinečnú možnosť a pozrieť si známe miesta z výšky, alebo pilotovať lietadlo a zažiť niečo úplne iné ako šoférovať automobil.

Zažijete let v okolí letiska: Králová pri Senci, Holíč alebo Trnava, leteckú komunikáciu, pohľad na známe miesta ktoré poznáte, ale z inej perspektívy .

Cena zahŕňa: POUKAZ na let, prenájom lietadla, PHM, skúseného pilota, Darčekový Poukaz a Certifikát o absolvovaní letu. 

Súčasťou letu je i odskúšanie si pilotovania lietadla.

V prípade kúpy viac ako 1 POUKAZU sa let predlžuje s každým poukazom o 20min a Vy si zalietate nad miestami podľa vlastného želania, napríklad nad okolím miest: Bratislava, Senec, Pezinok, Modra, Malacky, Šamorín, Senica, Skalica, Holíč, Hodonín, Kyjov, Lednice, Trnava, Smolenice, Hlohovec, Piešťany, Vrbové, Sereď, Dunajská Streda a pod...

Počas letu si užijete pohľady na krásy Slovenska, ale z celkom inej perspektívy ! 

Platnosť poukazu 12 mesiacov od dňa zakúpenia alebo do 31.8. nasledujúceho roka, podľa toho čo nastane skôr !Registrácia 

Doporučujeme Vám vykonať registráciu na e-mail: zazitkové.lietanie@gmail.com čo najskôr po obdržaní POUKAZU z portálu www.extra-zazitky.sk. Pri registrácii sa identifikujete kódom z POUKAZU. Následne Vám budeme zasielať termíny lietania na e-mail, ktorý ste uviedli po registrácii sa na e-maili: zazitkové.lietanie@gmail.com. Lety budú prebiehať iba za priaznivých meteorologických podmienok, cez víkendy a vo vypísaných dátumoch, z dôvodu potvrdenia si meteorologickej situácie, aby bol let v daný deň pre vás zážitkom, komfortný a súčasne bezpečný! Nakoľko vývoj počasia nejde akokoľvek ovplyvniť, ale len predvídať.

Rezervácia letu

Po obdržaní termínu lietania na Váš e-mail, je potrebné sa ešte telefonicky rezervovať na čísle 0903 701 899. Lety budú prebiehať iba za priaznivých meteorologických podmienok, cez víkendy a vo vypísaných dátumoch (od 1.4. do 31.8.) aby bol let pre Vás komfortný a súčasne bezpečný! Termíny vypisujeme najskôr 5 dní pred lietaním a budeme Vám ich zasielať na e-mail, ktorý ste uviedli pri registrácii sa na: zazitkove.lietanie@gmail.com. Pri telefonickej registrácii sa identifikujete kódom z POUKAZU.

Príchod

Prísť na letisko odporúčame s predstihom cca 10minút pred dohodnutým časom. Ak sa nedostavíte včas, let Vám prepadne bez náhrady. 

Pred letom

Na letisko si zo sebou zoberiete iba platný KÓD uvedený na POUKAZE, ktorý ste obdržali z portálu www.extra-zazitky.sk .Štandardne dodržujte stravovací režim, pred lietaním však odporúčame jesť ľahké jedlá, ktorá bežne nespôsobujú nadúvanie a nezaťažujú žalúdok. Oblečenie odporúčame športové alebo ležérne a pohodlné. Po nastúpení do lietadla sa pilotovi preukážete len jedinečným KÓDom z  POUKAZU. Pred letom a počas letu ste povinní rešpektovať pokyny pilota, v opačnom prípade môže pilot, let z dôvodu bezpečnosti, bez náhrady predčasne ukončiť.

Obmedzenia

Na palubu lietadla je z dôvodu bezpečnosti zakázané brať alkoholické nápoje a iné omamné látky, ostré predmety, zbrane (bodné, strelné), chemikálie a všetky predmety, ktoré by mohli narušiť bezpečný priebeh letu. Taktiež nesmiete byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok.  Na palubu lietadla môžete nastúpiť len Vy a pilot, ďalšie osoby sa letu nemôžu zúčastniť. Doprovod na letisko je však vítaný. Pohyb po letisku a okolo lietadiel je ZAKÁZANÝ a obmedzený na vyhradené priestory, na ktoré Vás upozorní pilot!  Maximálna hmotnosť pasažiera je 110 kg a výška 195cm! V  prípade nerešpektovania vyššie uvedených obmedzení pilot let neuskutoční a POUKAZ Vám prepadne bez náhrady.

Zmeny, storna a náhrady

Právo na zmenu v dohodnutom a rezervovanom čase zo strany poskytovateľa je vyhradené, v prípade zmeny počasia, technickej poruchy alebo z iných dôvodov v deň letu. V takom prípade bude s klientom dohodnutý náhradný termín. Vývoj počasia nejde akokoľvek ovplyvniť, ale len predvídať a pokiaľ nastane vyššie uvedená situácia počas letu alebo bude let z týchto dôvodov predčasne ukončený nie je to dôvod na náhradu. Zo strany klienta je možné už rezervovaný let stornovať 48 pred naplánovaným časom. V takom prípade bude s klientom dohodnutý náhradný termín. Ak príde k stornu neskoršie, POUKAZ prepadne bez náhrady!

Poznámky

Darčekový Poukaz a Certifikát o absolvovaní letu s menom obdarovaného zasielame len ak o tieto dokumenty prejavíte záujem cez e-mail: zazitkové.lietanie@gmail.com, a máte už zaplatený POUKAZ s kódom. Darčekový Poukaz a Certifikát o absolvovaní letu s menom obdarovaného zasielame ZDARMA vo formáte PDF na Váš e-mail. Ak je to poštou, v papierovej forme, cena je 2 EUR za 1ks, a dobierkou.