0 ks € 0
vyhliadkovy-let-22-56605d1b0af55.JPG

Vyhliadkový let

Lokalita: Trenčínský kraj

Doba trvania: 30 minút

Sezóna: celoročne

Minimálny vek: neobmedzený

  • 30 min vyhliadkový let

    € 90,00
  • 60 min vyhliadkový let

    € 160,00
Vyskúšajte si aké to je vidieť svet pohľadom, aký sa len tak každému nenaskytne. 

Splnte si svoj sen! Ći už si chcete vyskúšať lietanie so športovým lietadlom alebo vám ide o to vidieť svet z vtáčej perspektívy. Len tí, ktorí to skutočne vyskúšali, môžu potvrdiť, aký to je obrovský rozdiel v porovnaní s cestovaním dopravným lietadlom.

I v tomto prípade ponúkame možnosť stať sa pilotom na skúšku, pokud chcete zažiť niečo viac ako len vyhliadkový let. Pilot Vám vysvetli ako sa lietadlo ovláda, ktoré prístroje sú pre vás počas letu dôležité a ako ich budete používať. Vypočujete si reálnu komunikáciu s riadiacou vežou a osvojíte si základy lietania. 

Spolu s rodinou alebo partiou kamarátov vyskúšajte tento netradičný a jedinečný zážitok. Trasu letu si môžete určiť sami. K letu je možné dokúpiť kompletnú foto a video dokumentáciu. Zakúpením viacerých kupónov si môžete let predĺžiť. Ak prídete viacerí, je možné let rozdeliť na dva kratšie lety alebo zakúpiť ďalšie lety pre vašich priateľov priamo na mieste.

Platnosť poukazu 12 mesiacov


Pred letom

Na letisko si zo sebou zoberiete platný KÓD z poukazu, popripade darčekovy poukaz, ktorý obdržíte e-mailom, nebo poštou po zakúpení.

Na palube je s Vami iba pilot. 

Počas letu ste povinní rešpektovať pokyny pilota, v opačnom prípade môže pilot, let bez náhrady predčasne ukončiť.

Doprovod na letisko je vítaný, pohyb po letisku je obmedzený na vyhradené priestory!

Príchod

Doporučujeme dostaviť sa na miesto vzletu (letisko) s predstihom cca 10-15 minút. Ak sa nedostavíte včas, let Vám prepadne bez náhrady.

Obmedzenia

Na palubu lietadla je zakázané brať alkoholické nápoje a iné omamné látky, ostré predmety, zbrane (bodné, strelné), chemikálie a všetky predmety, ktoré by mohli narušiť bezpečný priebeh letu. Samozrejme nesmiete byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok.

Rezervácia

Termín letu je potrebné si vopred rezervovať.  Lety budú prebiehať iba za priaznivých meteorologických podmienok, cez víkendy a vo vypísaných termínoch.